Новости

Апартмани со поглед на езеро од 590€ за м2

Апартмани со поглед на езеро од 590€ за м2

Обезбедете си сопствен стан во Маврово, централно позициониран и со поглед кон езерото, по извонредна цена од 590€ за м2! Апартманите имаат антре, кујна, бања, дневна соба и спална соба. Овие типови на апартмани не вклучуваат тераса, но големите прозорци [...]

Read more

Уживајте во есенските денови во сопствен стан во Маврово

Уживајте во есенските денови во сопствен стан во Маврово

Колку убаво звучи помислата да ги поминете овие есенски денови во бескрајна релаксација, опкружени со прекрасни пејзажи, чист воздух и поглед кој остава без здив. Едно такво совршено место за регенерирање на потребната енергија во нашата земја е најубавиот национален парк [...]

Read more

Понуда којашто не се пропушта: Aпартман во Станбен комплекс Маврово од 500€ за м2!

Со доаѓањето на летото и високите температури, многумина од нас би сакале да отидеме некаде подалеку од градот и да се опуштиме на ден-два. Во наша близина се наоѓа Националниот парк Маврово, совршената дестинација за викенд одмор која навистина има [...]

Read more

Функционални и модерни станови за сечиј вкус во Станбен Комплекс Маврово

Функционални и модерни станови за сечиј вкус во Станбен Комплекс Маврово

Во еден од најубавите предели во Македонија, е сместен Станбениот Комплекс Маврово, инвестиција на Пелагонија АД Гостивар. Маврово е една од најдобрите дестинации во Македонија која нуди сѐ што ни е потребно кога сакаме совршен планински одмор. Побрзајте и искористете [...]

Read more

Маврово – најактуелна викенд дестинација

Маврово – најактуелна викенд дестинација

Со појавувањето на првите сончеви зраци и покачените температури, почнуваме почесто да размислуваме за прошетки во природа и викенд излети во нашите најубави планински предели. Чистиот воздух, сонцето и мирот што таму ги наоѓаме, нѐ мамат да се тргнеме [...]

Read more

Преостанаа уште малку апартмани за продажба во станбениот комплекс во Маврово

Преостанаа уште малку апартмани за продажба во станбениот комплекс во Маврово

Во еден од најубавите предели во Македонија, се простира Станбениот Комплекс Маврово кој е идеален за сите оние кои сакаат да имаат свој личен простор во кој ќе уживаат со неверојатен поглед на планините, синото езеро и сите убавини што [...]

Read more

Уживајте во сопствен стан во Маврово преку целата година

Уживајте во сопствен стан во Маврово преку целата година

Во еден од најубавите предели во Македонија, во Националниот парк Маврово е сместен Станбениот Комплекс Маврово, инвестиција на Пелагонија АД Гостивар. Маврово е една од најдобрите дестинации во Македонија која нуди сѐ што ни е потребно кога сакаме совршен планински [...]

Read more

Маврово – совршена дестинација за релаксација

Маврово – совршена дестинација за релаксација

Маврово е една од најдобрите дестинации во Македонија која нуди се што ни е потребно кога сакаме совршен планински одмор: бујна шумска вегетација, планини, сино езеро, чист воздух на надморска височина од 1300 метри. Тука се наоѓа и еден од [...]

Read more

Погледнете го одблизу првиот станбен комплекс во Маврово

Погледнете го одблизу првиот станбен комплекс во Маврово

Погледнете ги фотографиите и видеото кои барем за момент ќе ви ги тргнат мислите од денешните обврски и грижи и ќе ви ја доловат убавината во која се наоѓа Станбениот комплекс Маврово. Секој кој бил во Маврово знае за каков [...]

Read more

Одберете стан во Маврово по Ваша мерка

Одберете стан во Маврово по Ваша мерка

Детално Ви го претставуваме првиот станбен комплекс во Маврово и  105-те апартмани со квадратура од 30 до 50 м2 . Станбениот комплекс има  5 типови на апартмани распоредени на 5 ката. Дел од нив се со поглед кон Мавровското езеро, [...]

Read more